Rankšluosčių džiovintuvai
Gyvatukai | Elektriniai | Rankšluosčių džiovintuvai
Kokybiški, pačių įvairiausių formų ir spalvų rankšluosčių džiovintuvai Jūsų namams. Išsirinkite internetu jūsų poreikius atitinkantį modelį už patrauklią kainą.
Rankšluosčių džiovintuvas vonios kambario įrangos – sudėtinis elementas. Atrodo paprasta – nuėjai į parduotuvę ir išsirinkai patinkantį – tačiau ekspertai pataria neskubėti ir gerai įvertinti visus aspektus. Ką reikia žinoti, kad džiovintuvas atrodytų estetiškai, būtų patogus naudoti, kad vonios kambaryje nebūtų per karšta, nei per šalta, kad džiovintuvas veiktų ir šildymo sezonui pasibaigus, ir kad po kelių metų jis nesurūdytų ir nesugestų? Kaip pasirinkti džiovintuvą, tinkantį jūsų šildymo sistemos tipui?
Pasirinkite apgalvotai, kad vonios kambaryje neerzintų jokios smulkmenos ir galėtumėte mėgautis visapusišku komfortu – tiek fiziniu, tiek ir psichologiniu.
Kurio gamintojo produkciją rinktis?
Lietuvoje, gerai žinomi vonios įrangos ir santechnikos gamintojų prekių ženklai – Heatq (Lenkija), Herz (Austrija), Purmo (Lenkija), Warmhaus (Turkija), Wellmer (Lietuva). Jų produkcijos gamyba griežtai reglamentuojama įvairių techninių normatyvų, todėl esminių skirtumų tarp atskirų gamintojų nėra. Visa produkcija atitinka numatytus standartus, o skirtumai yra nebent vizualiniai.
Baltas ar chromuotas gyvatukas – kuris variantas patrauklesnis?
Iš esmės, galima užsisakyti bet kokio pageidaujamo atspalvio džiovintuvus - gyvatukus, tačiau populiariausi yra balti ir chromuoti. Kaip apsispręsti ir kurį pasirinkti?
Įvertinkite vonios kambario visumą ir kitas čia esančias detales – kokie yra dušo kabinos rėmai, vandens maišytuvai, keraminė santechnika, kranai. Taisyklė paprasta – estetiniu požiūriu tinkamiausias tas džiovintuvas, kuris dera prie visumos.
Metalo tipas – kaip nepadaryti klaidos renkantis?
Rankšluosčių džiovintuvai - gyvatukai yra gaminami iš nerūdijančio plieno arba paprasto plieno. Tai neturi įtakos išvaizdai – abiejų tipų gyvatukai gali būti dažyti baltai arba chromuoti.
Taip pat, abiejų tipų džiovintuvai puikiai tinka ten, kur yra uždara šildymo sistema, pvz. namų katilinė arba miesto termofikatas, t.y. ten, kur uždaroje šildymo sistemoje cirkuliuoja vanduo arba kitas šilumą pernešantis skystis.
Jei gyvenate name, kuriame rankšluosčių džiovintuvas - gyvatukas bus jungiamas prie karšto vandens cirkuliacinės sistemos, modernūs šiuolaikiški džiovintuvai - gyvatukai jums netiks. Lietuvoje naudojamas karštas vanduo išgaunamas iš požeminių šaltinių, turi daug ištirpusių druskų, yra prisotintas deguonies ir yra mažiausiai 60 °C temperatūros – toks vanduo skatina koroziją, kuri pažeidžia plieninius džiovintuvus per suvirinimo vietas. Tokiu atveju rekomenduojama nerūdijančio plieno kilpinį džiovintuvą be suvirinimo siūlių, taip vadinamą gyvatuką, taip pat galite rinktis iš vario ar žalvario pagamintus džiovintuvus, jei gamintojas nurodo, kad jie yra tinkami jungti prie vandentiekio.
Džiovintuvų profilis – lenktas ar tiesus?
Specialistų teigimu, lenkto profilio džiovintuvai yra šiek tiek populiaresni. Vartotojai sako, kad esant įlinkiui, lengviau ant džiovintuvo užmesti rankšluostį ar išskalbtą smulkų drabužį, kurį norite išdžiovinti.
Tam tikra dalis vartotojų teikia pirmenybę tiesaus profilio džiovintuvams.
Džiovintuvo plotis – kaip neapsiskaičiuoti?
Džiovintuvai gaminami kelių standartinių dydžių – 500 mm ir 600 mm.
Jei nusprendėte pasikeisti seną džiovintuvą nauju, atkreipkite dėmesį, kokiu atstumu yra įrengtos esamos šildymo sistemos jungtys. Jei džiovintuvas skirtas naujai įrengiamam namui arba butui, pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų – tačiau nepamirškite iš kart informuot santechniką įrenginėjančių specialistų.
Džiovintuvo aukštis – priklausomai nuo norų ir nuo erdvės
Džiovintuvo aukščio neriboja nei atstumas tarp jungčių, nei galingumo reikalavimai. Dėl džiovintuvo struktūros, jungtys nebūtinai turi būti viršutiniame ir apatiniame kampe. Šildytuvo galingumas paprastai apskaičiuojamas taip – 100W / 1m2 – tačiau moderniuose vonios kambariuose dažniausiai yra įrengtas grindinis šildymas, nuo kurių ir sušyla patalpa, todėl ši taisyklė čia negalioja.
Šildytuvo aukštis priklauso tik nuo jūsų noro ir nuo to, kiek erdvės yra vonios kambaryje, ir nuo to, kiek rankšluosčių planuojate ten džiovinti.
Išsirinkote džiovintuvą? Dabar, belieka tinkamai jį pajungti
Džiovintuvas pajungiamas paprastu pajungimo mazgu arba pajungimo mazgu su termostatu. Rankinis reguliuojamas termostatas leidžia reguliuoti vandens srauto intensyvumą, o termostatinė galva leidžia užprogramuoti, kad patalpoje būtų palaikoma tam tikra temperatūra.
Jei džiovintuvas jungiamas prie uždaros šildymo sistemos, žiemos sezonui pasibaigus ir šildymą išjungus, jums reikės kito šilumos šaltinio. Tokiu atveju prie džiovintuvo jungiamas elektrinis kaitinimo elementas, dažniausiai užtenka 300W arba 600W galingumo, tačiau būtinai atsižvelkite į gamintojo nurodymus. Tada, užteks įjungti kaitinimo elementą į rozetę, ir vėl džiaugsitės sausais šiltais rankšluosčiais.
Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir kitų svarbių vonios įrangos elementų: dušo latakai, trapai, vandens maišytuvai ir jų priedai, keraminė santechnika, sifonai.
Patogios pirkimo sąlygos
Visos prekės su garantija
Visoms prekėms esančioms mūsų asortimente, taikoma gamintojo arba įstatymų nustatyta nustatyta garantija.
Patogus apmokėjimas
Jūsų patogumui - galite išsirinkti Jums patogų atsiskaitymo būdą. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu, elektronine bankininkyste, fizinėje parduotuvėje, kurjeriui atvežus prekes. Taip pat galimas pirkimas lizingu.
Papildomos paslaugos
Mūsų meistrai nepaliks Jūsų nežinioje. Atliekame projektavimo, montavimo paslaugas, pirminį įrangos paleidimą ir reikalingus profilaktikos darbus, garantinį, ir pogarantinį aptarnavimą.
Rinkitės, konsultuokitės ir mėgaukitės geriausiu rezultatu.